15. 9. 2021

Všechno krásné musí jednou skončit...

Všechno krásné musí jednou skončit...

Po Kroměříži už to šumí, tak je potřeba vše uvést na pravou míru. Majitelé u kterých jsme 11 rokem v nájmu nám neprodloužili nájemní smlouvu a naše restaurace nejpozději ke 31. 12. 2021 končí. Oficiální důvod neprodloužení smlouvy mi sdělen nebyl a neoficální důvody raději nebudu komentovat. Zkrátka jsme začali být nepohodlní nájemci, byť platící řádně a včas.

Co s námi bude dál? Primárně si trochu odpočineme a načerpáme potřebný entuziasmus do další práce. Poté se budeme aktivněji věnovat našemu penzionu s restaurací na Ranči v Milovicích a cateringu. Už nyní mi v hlavě běží spoustu podnikatelských nápadů. Tak budeme rádi, když nám zachováte přízeň a budete naše služby dále využívat.

Pokud se nic nezmění, tak 10. 12. bude naše poslední směna. 11. 12. máme v jednání velký catering, v dalším týdnu budeme stěhovat a uklízet a 18. 12. Vás pozveme na velkou rozlučkovou párty. Vánoční svátky pak plánujeme po dlouhé době věnovat pouze svým rodinám.

Do prosince tak jedeme na plno, co nám síly budou stačit. :-)

Závěrem mi dovolte poděkovat všem, kteří se kdy na naší jedenáctileté misi v Radničním podíleli. Nebylo vždy vše růžové, takže se zároveň i omlouvám těm se kterými jsem se nerozešel zrovna v dobrém. Tichou vzpomínku pak posílám Jindrovi a Lidušce - výrazným osobnostem naší restaurace.

Bylo to náročné, ale stálo to za to. Děkuji! Filip

 

 

Zpět na aktuality

6. 6. 2021

Objednávky a rezervace jídla online

Nová online objednávka poledníhovečerního menu - rozvoz / odnos / rezervace. Možnost objednání od 9 do 21 hodin.

Více info
29. 5. 2021

31. 5. Zavřeno

Nová sezónní nabídka. Pravidla konzumace uvnitř v restauraci. Informace o pokračování služby rozvozu.

Více info