2. 3. 2024

Pomozte nám najít kulinární superhrdiny

Pomozte nám najít kulinární superhrdiny

V naší restauraci je každý den plný výzev. Abychom udrželi krok a zachovali úroveň našich služeb, otevíráme dveře pro nové členy našeho týmu - kulinární superhrdiny, kteří mají vášeň pro gastronomii a touhu růst v dynamickém prostředí.

Aktuálně hledáme tyto pozice:

Směnový kuchař:
Krátký/dlouhý týden a směny od 9 do 21 hodin plné akce. Začínáme na 200 Kč/hod čistého a s přicházejícím létem mu hodláme kapsu ještě vypěchovat. Plus, po zkušební době si odnese 20.000 Kč jako bonus!

Pomocný kuchař: Ideální role pro ty, kdo hledají flexibilitu - ať už jako noční sovy nebo odpolední a víkendoví válečníci v kuchyni. Začněte s námi na 130 Kč/hod a poznejte, jaké to je růst s námi.

Zájemci by měli kontaktovat Filipa na čísle 608 918 226 a začít tak svou cestu s námi.
 

Odměňujeme za doporučení:

Chceme ocenit každého z vás, kdo nám pomůže objevit nové talenty pro naši restauraci. V rámci této kampaně vám za každého kandidáta, který na vaše doporučení úspěšně projde pohovorem a připojí se k nám, nabízíme dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč.

Jak tedy můžete pomoci?

  1. Sdílejte informace o našich otevřených pozicích s přáteli či rodinou.

  2. Ujistěte se, že vaše jméno bude zmíněno jako doporučující osoba při podávání jejich přihlášky.

  3. Jakmile váš doporučený kandidát zahájí u nás práci, dárkový poukaz je váš!

Jsme vděční za každé doporučení, které nám pomáhá růst a zlepšovat se. Děkujeme vám za to, že jste klíčovou součástí našeho úsilí.


Právní upozornění:

Tato nabídka se vztahuje na osoby starší 18 let a je platná pouze na území České republiky. Poukazy nelze vyměnit za peníze a neexistuje na ně právní nárok. Vyhrazena je možnost změny nebo ukončení této akce podle uvážení organizátora. Účastí v této iniciativě souhlasíte s jejími pravidly.

Zpět na aktuality

11. 2. 2024

Nejen Valentýnské večerní menu

14. - 16. 2. 2024

Více info
19. 1. 2024

Převzetí kohoutů Jiříkovo vidění

pátek 19. ledna 2024 od 18:00

Více info