Uluwatu
10° / Alk. 4,2 % obj.

Uluwatu

Pivovar Matuška, Broumy u Prahy

Jedná se o osobní vzpomínku sládka Adama Matušky na vyhlášenou surfařskou pláž, která se nachází na jižním cípu ostrova Bali – Indonésie. Půjdeme touto várkou naproti plážím, velkým vlnám, sluníčku a teplotám nad 30 stupňů Celsia. Mluvíme o lehkém, světlém, spodně kvašeném pivu, které je uvařené z australských chmelů (Australané létají na Bali, jako jezdí Češi do Chorvatska :))

druh australský ležák
barva světlá
vůně sladová, plná, chmelová po australském chmelu
chuť jemná sladová s vyšší harmonickou hořkostí
hořkost vyšší
slad český plzeňský
chmel Aus Pride of Ringwood (hlávkový) + Aus Summer
kvašení spodní

Provozní doba

Pondělí - čtvrtek 10.30 – 22.00
Pátek - sobota 10.30 – 0.00
Neděle 10.30 – 18:00
Czech Specials

Radniční sklípek je certifikovanou restaurací v projektu Czech Specials.

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Radniční sklípek je členem AHR.

free wi-fi hotspot

Pro hosty restaurace máme bezdrátové připojení (Wi–Fi) zdarma.


Akceptujeme tyto platební karty a stravenky:

Akceptujeme tyto platební karty a stravenky (stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu): VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express, JCB cards, Diners club, Ticket Restaurant, Gastro pass, Chéque Déjeuner

Stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu.Všechny osobní údaje poskytnuté na stránce www.radnicnikm.cz, zejména e-mailová adresa, jsou považovány za důvěrné a budou využity pouze pro potřeby restaurace Radniční sklípek Kroměříž za účelem zasílání denních menu, speciálních akcí a nabídek a nebudou poskytnuty třetím osobám. Na základě výzvy je možné osobní údaje odstranit z databáze Radničního sklípku. V některých případech ukládáme cookies – používáním webu s tím souhlasíte.