Špalda
12° / Alk. 4,1 % obj.

Špalda

1. selský pivovárek

Špalda je starodávná pšenice, v současné době propagovaná jako zdravější alternativa pšenice seté. Medicina ji připisuje stimulační efekt na imunitní system.
Jedna osivářská firma, prodávající špaldu nás požádala o uvaření piva, které by bylo postaveno právě na této obilnině. Pivo bude využito jako reklamní a propagačni materiál pro zemědělce. Nicméne, zhruba 300 litru si necháme pro Vás.
Pivo je to zajímavé, pšeničné tóny jsou v něm rozpoznatelné, tělo střední až lehčí, hořkost 30 IBU.


Provozní doba

Pondělí - čtvrtek 10.30 – 22.00
Pátek - sobota 10.30 – 0.00
Neděle 10.30 – 18:00
Czech Specials

Radniční sklípek je certifikovanou restaurací v projektu Czech Specials.

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Radniční sklípek je členem AHR.

free wi-fi hotspot

Pro hosty restaurace máme bezdrátové připojení (Wi–Fi) zdarma.


Akceptujeme tyto platební karty a stravenky:

Akceptujeme tyto platební karty a stravenky (stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu): VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express, JCB cards, Diners club, Ticket Restaurant, Gastro pass, Chéque Déjeuner

Stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu.Všechny osobní údaje poskytnuté na stránce www.radnicnikm.cz, zejména e-mailová adresa, jsou považovány za důvěrné a budou využity pouze pro potřeby restaurace Radniční sklípek Kroměříž za účelem zasílání denních menu, speciálních akcí a nabídek a nebudou poskytnuty třetím osobám. Na základě výzvy je možné osobní údaje odstranit z databáze Radničního sklípku. V některých případech ukládáme cookies – používáním webu s tím souhlasíte.