Imperátor
15° / Alk. 6 % obj.

Imperátor

1. Selský pivovárek Kroměříž

Spodně kvašený světlý speciál, který je i přes svoji sílu neskutečně jemný. Krásné, plnosladové tělo je základní linkou první fáze napití, poté se začína rozvíjet sametová jemná hořkost, která nakonec dominantně převládá. Je to hořkost nevtíravá, decentní, nevnucuje se, čeká, až ji sami objevíte a pak Vám poskytne netušené slasti. :) Alkohol je tak umně skryt, že jste překvapeni, jak silné pivo pijete.


Provozní doba

Pondělí - čtvrtek 10.30 – 22.00
Pátek - sobota 10.30 – 0.00
Neděle 10.30 – 18:00
Czech Specials

Radniční sklípek je certifikovanou restaurací v projektu Czech Specials.

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Radniční sklípek je členem AHR.

free wi-fi hotspot

Pro hosty restaurace máme bezdrátové připojení (Wi–Fi) zdarma.


Akceptujeme tyto platební karty a stravenky:

Akceptujeme tyto platební karty a stravenky (stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu): VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express, JCB cards, Diners club, Ticket Restaurant, Gastro pass, Chéque Déjeuner

Stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu.Všechny osobní údaje poskytnuté na stránce www.radnicnikm.cz, zejména e-mailová adresa, jsou považovány za důvěrné a budou využity pouze pro potřeby restaurace Radniční sklípek Kroměříž za účelem zasílání denních menu, speciálních akcí a nabídek a nebudou poskytnuty třetím osobám. Na základě výzvy je možné osobní údaje odstranit z databáze Radničního sklípku. V některých případech ukládáme cookies – používáním webu s tím souhlasíte.