Valentýnská nabídka

Valentýnská nabídka

Láska prochází žaludkem a pak...
...pak se vstřebává do celého těla. :-) Pokud stejně jako my milujete dobré jídlo, tak si Vám dovolujeme oznámit že naše letošní valentýnské menu bude opravdu nabité.
Jako předrkm pro Vás připravíme čerstvé krevetky z hlavních jídel si budete moci vybrat buď pravou hovězí svíčkovou pečenou v listovém těstě, nebo Vám ugrilujeme steak z čerstého tuňáka. A jako dezert upečeme srdce z odpalované těsta aromatizovaného pomeranči. Tak jak již bývá zvykem, můžete si objednat jednotlivé chody, nebo celé menu v degustační porcích a to buď s víny nebo bez vín. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout zde.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, určitě si na telefonu 608 117 226 zarezervujte stůl. Restaurace se nám již pomalu zaplňuje. Těšíme se na Vás!


Provozní doba

Pondělí 11.00 – 15.00
Úterý - čtvrtek 11.00 – 22.00
Pátek - sobota 11:00 – 0.00
Neděle zavřeno

Dnešní menu

Polévky:

Kuřecí s masem a tarhoňou (1a, 3, 9)

Kuřecí rolka s hermelínem a anglickou (120 g)

rýže (7, 9)
Cena: 125,- Kč

Smažené olomoucké tvarůžky (120 g)

vařené brambory, tatarka (1, 3, 7, 10)
Cena: 135,- Kč
Czech Specials

Radniční sklípek je certifikovanou restaurací v projektu Czech Specials.

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Radniční sklípek je členem AHR.

free wi-fi hotspot

Pro hosty restaurace máme bezdrátové připojení (Wi–Fi) zdarma.


Akceptujeme tyto platební karty a stravenky:

Akceptujeme tyto platební karty a stravenky (stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu): VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express, JCB cards, Diners club, Ticket Restaurant, Gastro pass, Chéque Déjeuner

Stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu.Všechny osobní údaje poskytnuté na stránce www.radnicnikm.cz, zejména e-mailová adresa, jsou považovány za důvěrné a budou využity pouze pro potřeby restaurace Radniční sklípek Kroměříž za účelem zasílání denních menu, speciálních akcí a nabídek a nebudou poskytnuty třetím osobám. Na základě výzvy je možné osobní údaje odstranit z databáze Radničního sklípku. V některých případech ukládáme cookies – používáním webu s tím souhlasíte.