Svatomartinské hodování <br>11. - 13. 11.

Svatomartinské hodování
11. - 13. 11.

Podzim se nám pomalu přesouvá do druhé poloviny - 28. 10. máme otevřeno :) a Martin je opět za dveřmi. Tento čas máme velmi rádi. Mladá vína, husí pečínka a pohodová atmosféra - to vše hledejte i letos v Radničním sklípku.

Vinařům přálo a mladá vína jsou zase výborná. Tento rok je ochutnáme tradičně z domácích arcibiskupských sklepů, ale i z rodinného vinařství Košut. V nabídce budou jak vína svatomartinská dle legislativy striktně suchá, tak vína tzv. mladá se zbytkovým cukrem. Na své si přijdou i pivaři, pro které budeme mít svatomartinský speciál - výrazně hořkou světlou dvanáctku.

Na našem svatomartinském menu opět nebude chybět paštika, kaldoun a husí pečínka. K huse budete moci vybrat z třech druhů zelí, knedlíků nebo lokší. Celé svatomartinské menu naleznete zde. Na všechny dny doporučujeme včasnou rezervaci. Těšíme se na Vás.


Provozní doba

Pondělí–čtvrtek 10.00 – 22.00
Pátek 10.00 – 0.00
Sobota 10.00 – 0.00
Neděle 10.00 – 18:00

Dnešní menu

Polévky:

Kulajda (1, 3, 7, 9)
Kuřecí s masem a nudlemi (1, 3, 9)

Přes noc pečená krůtí horní stehna provoněná kouřem (120 g)

omáčka z tmavého piva, chléb (1, 9)
Cena: 105,- Kč

Jelitový a jitrnicový prej (120 g)

zelí, brambory (1, 3, 7)
Cena: 105,- Kč

Bramborové šulánky s mákem (300 g)

(1, 9)
Cena: 95,- Kč

Nabídkový stůl:

  • hovězí roastbeef, pečený losos
  • cukety plněné mletým masem a zeleninou
  • šťouchané brambory, rýže, salátový bar
Czech Specials

Radniční sklípek je certifikovanou restaurací v projektu Czech Specials.

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Radniční sklípek je členem AHR.

free wi-fi hotspot

Pro hosty restaurace máme bezdrátové připojení (Wi–Fi) zdarma.


Akceptujeme tyto platební karty a stravenky:

Akceptujeme tyto platební karty a stravenky (stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu): VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express, JCB cards, Diners club, Ticket Restaurant, Gastro pass, Chéque Déjeuner

Stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu.Všechny osobní údaje poskytnuté na stránce www.radnicnikm.cz, zejména e-mailová adresa, jsou považovány za důvěrné a budou využity pouze pro potřeby restaurace Radniční sklípek Kroměříž za účelem zasílání denních menu, speciálních akcí a nabídek a nebudou poskytnuty třetím osobám. Na základě výzvy je možné osobní údaje odstranit z databáze Radničního sklípku.