×

Od středy 14. 10. přepínáme do karanténího módu. Výdejní okénko je v provozu od 11 do 15 hodin. K dispozici je také rozvoz po Kroměříži zdarma!

Podzimní novinky u nás

Podzimní novinky u nás

Nový do podzimu a zimní sezóny naladěný jídelní lístek. Opravené toalety a vstupní schodiště. Svatomartinská husa. Převzetí kohoutů aneb ochutnávka nevšedních piv létajícího pivovaru Crazy Clown.
A teď všechno hezky postupně.

Podzimní jídelní lístek

Podzim je tu v plné kráse, je tedy na čase naladit naši nabídku jídel do podzimních a zimních chutí. Prim u nás opět hrají šetrně upravená masa a podzimní zelenina. Většina jídel je bez lepku a v nabídce jsme mysleli i na vegetariány a vegany. Prohlédnětě si v galerii fotky nových jídel a přijďte ochutnat. Jídla pro nás nafotila skvělá fotografka a ještě lepší fyzioterapeutka Eva Marešová.

Opravené toalety a vstupní schodiště

Pokud jste nám něco vyčítali, tak to byl většinou stav našich toalet. Jelikož prostor restaurace není náš a majitelé investici odmítli, čekali jsme alespoň na prodloužení nájemní smlouvy a toalety opravili na vlastní náklady. Není to tedy žádný výstřelek moderního designu, šlo nám zejména o funkčnost. Ve stávajícím stísněném prostoru se nám podařilo zdvojnásobit počet dámských záchodů (už máme dva :-) a zároveň zachovat počet zařízení pro pány. Kvůli tomu jsme museli přehodit cedulky na dveřích, takže pokud u nás už chodíte po paměti, tak zbystřete ať se neocitnete jinde než chcete. :-P Při opravě toalet jsme v rámci jednoho zavíracího dne zvládli opravit i dobité vstupní schodiště. Kéž by to takhle krásně šlo i chlapcům z ŘSD. :-D

Svatomartinské hody 9. - 15. 11.

Martin už skoro klepe na dveře a my už plánujeme, co všechno pro Vás navaříme. Určitě nebude chybět husí paštika, polévka Kaldoun, pečené husí stehno ve dvou variantách - klasicky s dvěmi druhy zelí a třemi druhy knedlíků a nebo s dýňovým zelím a lokšemi. Vše doplní mladé víno z Arcibiskupských sklepů a nějaký ten svatomartinský pivní speciál. Hody budou probíhat od 9. listopadu do vyprodání všech zásob husích dobrot. Martinský víkend je u nás hodně exponovaný, tak s rezervací míst příliš neotálejte. Naše děvčata tradičně najdete i na jarmarku na Hanáckém náměstí.

Cthulhu tour - Převzetí kohoutů létajícím pivovarem Crazy Clown - 28. 11. 2018

Létající řemeslný pivovar Crazy Clown v rámci své "cirkusové" šnůry zavítá i do naší restaurace a na osmi pivních kohoutech představí svoji produkci. Pokud odhodíte veškeré předsudky, které o pivu máte, tak věříme, že si tento večer u nás velmi užijete. Má to jednu drobnou nevýhodu...bude to chtět si na čtvrtek domluvit volno v práci. ;-)

Přejeme Vám příjemný podzim a těšíme se na viděnou s Vámi.


Provoz okénka a rozvozu

pondělí - neděle 11:00 – 15:00
objednávky přijímáme 9:00 – 14:30
pátek pivotéka do 18:00

Dnešní menu

Polévky:

Hovězí vývar s drožďovými knedlíčky (1a, 3, 7, 9)

Přes noc pečená krkovička provoněná kouřem (120 g)

bramborovo-dýňové pyré (7, 9)
Cena: 125,- Kč

Kuřecí rolka s anglickou slaninou a bláťáckým zlatem s ořechy (120 g)

rýže (7, 8, 9)
Cena: 125,- Kč

Smažené olomoucké tvarůžky (120 g)

brambory, tatarka (1, 3, 7, 10)
Cena: 125,- Kč
Czech Specials

Radniční sklípek je certifikovanou restaurací v projektu Czech Specials.

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Radniční sklípek je členem AHR.

free wi-fi hotspot

Pro hosty restaurace máme bezdrátové připojení (Wi–Fi) zdarma.


Akceptujeme tyto platební karty a stravenky:

Akceptujeme tyto platební karty a stravenky (stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu): VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express, JCB cards, Diners club, Ticket Restaurant, Gastro pass, Chéque Déjeuner

Stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu.Všechny osobní údaje poskytnuté na stránce www.radnicnikm.cz, zejména e-mailová adresa, jsou považovány za důvěrné a budou využity pouze pro potřeby restaurace Radniční sklípek Kroměříž za účelem zasílání denních menu, speciálních akcí a nabídek a nebudou poskytnuty třetím osobám. Na základě výzvy je možné osobní údaje odstranit z databáze Radničního sklípku. V některých případech ukládáme cookies – používáním webu s tím souhlasíte.