Čerstvé filetované ryby

Čerstvé filetované ryby

Tak jako v roce loňském, tak i letos pro Vás připravíme čerstvé filetované ryby na Váš Vánoční stůl. Objednávky přijímáme e-mailem nebo osobně v restauraci do pátku 14. prosince do 23:59 hodin!

Ryby budou připravené k odběru v neděli 23. prosince od 9:00 do 22:00 hodin. V případě potřeby jiného termínu vyzvednutí se můžeme domluvit individuálně.

Nabízíme tyto filety:
losos - 430 / kg
kapr vykostěný filet s kůží - 380 Kč / kg
okoun nilský - 250 Kč / kg
sumeček africký z české farmy - 400 Kč / kg
treska tmavá - 250 Kč / kg
candát - 690 Kč / kg
mečoun - 710 Kč / kg
tuňák žlutoploutvý - 830 Kč / kg

Při odběru ryb zajistíme kapří hlavy a balíček jiker a mlíčí (400 g). O ceně Vás budeme informovat po potvrzení ceny dodavatelem (vloni hlavy 50 Kč / kg, mlíčí a jikry 170 Kč za balíček).
V případě dotazů neváhejte kontaktovat p. Jandu na telefonu 608 918 226. Těšíme se na Vaše závazné objednávky.
V objednávce prosím mimo množství a druhu ryby specifikujte jestli chcete filety vcelku nebo naporcovat na porce (cca 150 g).


Provozní doba

Pondělí 11.00 – 15.00
Úterý - čtvrtek 11.00 – 22.00
Pátek - sobota 11:00 – 0.00
Neděle zavřeno
Czech Specials

Radniční sklípek je certifikovanou restaurací v projektu Czech Specials.

Asociace hotelů a restaurací České republiky

Radniční sklípek je členem AHR.

free wi-fi hotspot

Pro hosty restaurace máme bezdrátové připojení (Wi–Fi) zdarma.


Akceptujeme tyto platební karty a stravenky:

Akceptujeme tyto platební karty a stravenky (stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu): VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, American Express, JCB cards, Diners club, Ticket Restaurant, Gastro pass, Chéque Déjeuner

Stravenky přijímáme pouze v pracovní dny na platbu poledního menu.Všechny osobní údaje poskytnuté na stránce www.radnicnikm.cz, zejména e-mailová adresa, jsou považovány za důvěrné a budou využity pouze pro potřeby restaurace Radniční sklípek Kroměříž za účelem zasílání denních menu, speciálních akcí a nabídek a nebudou poskytnuty třetím osobám. Na základě výzvy je možné osobní údaje odstranit z databáze Radničního sklípku. V některých případech ukládáme cookies – používáním webu s tím souhlasíte.